.

.

GMLSD лустери, светлосни дневни простории за простории во ресторани, сите лустери за кристал на бакар, креативно модерно осветлување/златно./18 светла

GMLSD лустери, светлосни дневни простории за простории во ресторани, сите лустери за кристал на бакар, креативно модерно осветлување/златно./18

DEN 3056.00
Залиха
Достапно за нарачка

Инсталација : Лесен за инсталирање, многу лесен за жица и поврзување, обезбедување на wallидот со завртки, оваа ламба бара вистински тврди жици Направено со месинг, безбедност, издржлива, добра отпорност на вибрации, совршена боја на боја, совршен стил на уметност, кристали, пренесување на висока светлина, чиста и пропустлива. Environmentивотната средина за употреба : лустерот е погоден за дневна соба/соба/ресторан/кујна/бар/кафе/канцеларија и други околини, во голема мерка ја подобрува убавината на просторот. Дизајн на модерен стил, стилскиот минималистички стил го истакнува класичниот ретро стил, е да се има модерен, идеален за едноставни или изработени домови во европски стил. Тип на светла : G9, кристал : дијаметар од 8 см, дали ламбата има извор на светлина : без извор на светлина, моќност : 30 W (содржи) -360 W (содржи). Инсталација : Лесен за инсталирање, многу лесен за жица и поврзување, обезбедување на wallидот со завртки, оваа ламба бара вистински тврди жици. Направено со месинг, безбедност, издржлива, добра отпорност на вибрации, совршена боја на боја, совршен стил на уметност, кристали, пренесување на висока светлина, чиста и пропустлива. Environmentивотната средина за употреба : лустерот е погоден за дневна соба/соба/ресторан/кујна/бар/кафе/канцеларија и други околини, во голема мерка ја подобрува убавината на просторот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат