.

.

Мкеке За Iphone 14 Случај за Iphone 13 Случај Јасен Транспарентен Ударно Отпорен Браници Случаи за iPhone 13/14

Мкеке За Iphone 14 Случај за Iphone 13 Случај Јасен Транспарентен Ударно Отпорен Браници Случаи за iPhone 13/14

DEN 223.84
Залиха
Достапно за нарачка

Специјален дизајн : тенок капак одговара за i Phone 13 објавен во 2021 година, за i Phone 14 објавен во 2022 година, лесен во и надвор од џеб Заштита на камерата : усните за заштита на објективот подигнати 3,5 мм на задната страна обезбедуваат дополнителна заштита, ефикасно спречуваат кршење и гребење на леќите и екранот на фотоапаратот. Заштита на шупливиот браник : средината на четирите агли е уникатен шуплив дизајн, дебелината на браникот се зголемува на 3,1 мм,што може да го ублажи притисокот и да го заштити вашиот телефон од ненадејно опаѓање. Прецизен прекин на полнењето : со издлабени копчиња од двете страни, совршено се редат за лесен пристап до сите копчиња, звучници и слот за полнач без додавање на големо. Транспарентен и непожолтен капак : кристално Чист случај за iphone 13/14 Користејќи tpu и компјутерски материјал со висока дефиниција, кои ефикасно се спротивставуваат на дамките и потта,не е лесно да се добие мрсна и жолта со текот на времето, совршено ја покажува оригиналната боја на вашиот телефон. Специјален дизајн : тенок капак одговара за i Phone 13 објавен во 2021 година, за i Phone 14 објавен во 2022 година, лесен во и надвор од џеб. Заштита на камерата : усните за заштита на објективот подигнати 3,5 мм на задната страна обезбедуваат дополнителна заштита, ефикасно спречуваат кршење и гребење на леќите и екранот на фотоапаратот. Заштита на шупливиот браник : средината на четирите агли е уникатен шуплив дизајн, дебелината на браникот се зголемува на 3,1 мм,што може да го ублажи притисокот и да го заштити вашиот телефон од ненадејно опаѓање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат