.

.

Сад за сервирање на дрво патека и декоративна корпа за отпад

Сад за сервирање на дрво патека и декоративна корпа за отпад

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Овие прекрасни, рачно изработени отпадоци за отпадоци ќе додадат топлина и интерес за секоја просторија во вашиот дом Овие уникатни парчиња се изработени од ткаенина со печатење на рака и вреден ентериер за картони. Секоја отпадоци е покриена со чист памук завршен со многу палта на акрилна глазура. Користете ја оваа мала конзерва за ѓубре во вашата спална соба, дневна соба, канцеларија, гостинска соба - или дури и да држите јога душек. Нашиот сет на салата за салата вклучува една дрвена чинија (9,5 инчи преку, висока 5 инчи), изработена од манго дрво и ентериер за емајл, плус две дрвени лажици за сервирање. Занаетчиски и еколошки : Нашата салата за салата и корпите за отпад се рачно изработени од занаетчии во Индија-вашата набавка поддржува одржлива економија. Во овие парчиња има нула пластика; направени од природни органски материјали. Овие прекрасни, рачно изработени отпадоци за отпадоци ќе додадат топлина и интерес за секоја просторија во вашиот дом. Овие уникатни парчиња се изработени од ткаенина со печатење на рака и вреден ентериер за картони. Секоја отпадоци е покриена со чист памук завршен со многу палта на акрилна глазура. Користете ја оваа мала конзерва за ѓубре во вашата спална соба, дневна соба, канцеларија, гостинска соба - или дури и да држите јога душек.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат