.

.

Под оклоп, женски оклопни летаат бргу култури на земјоделски култури

Под оклоп, женски оклопни летаат бргу култури на земјоделски култури

DEN 541.12
Залиха
Достапно за нарачка

87% полиестер, 13% еластан Затворање на влечење. Супер-лесна ткаенина за топлина дава супериорна покриеност без да ве тежи. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Панели со супер дишење, фрлаат вишок топлина. Широка, рамна лента за половината со внатрешни работи за совршено вклопување во престој. Под мисијата на Оклоп е да ги направиме сите спортисти подобри преку страст, дизајн и немилосрдна потрага по иновации. Супер-лесна ткаенина за топлина дава супериорна покриеност без да ве тежи. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Анти-ОДОР технологијата е суперлативна иновација која помага да се спречи мирис. Панели со супер дишење, фрлаат вишок топлина. Широка, рамна лента за половината со внатрешни работи за совршено вклопување во престој.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат