.

.

Круна Симпатична Елементи Шема Практична Кутија За Складирање За Мажи И Жени

Круна Симпатична Елементи Шема Практична Кутија За Складирање За Мажи И Жени

DEN 143.84
Залиха
Достапно за нарачка

Кожен Камериер послужавник совршен шалтер или организатор на комодаоваа кафеава кожа е прекрасен додаток на домот или канцеларијата. ДИМЕНЗИИ-Купена големина 4, 53х4, 53х1, 18ин; 5, 71х5, 71х1, 18ин, Отворена големина 8, 07х8, 07ин; 6, 30х6,30ин. Карактеристики злато предвремени детали на сите агли што може да се поништат, така што послужавникот за накит може да лежи рамно и лесно да се спакува во патни торби. Повеќекратна Употреба 5, 71х5, 71х1, 18ин, Отворена големина 8, 07х8, 07ин; 6, 30х6, 30ин. Карактеристики злато предвремени детали на сите агли што може да се поништат, така што послужавникот за накит може да лежи рамно и лесно да се спакува во патни торби. Повеќекратна Употреба И Добро Организирана-задолжителна фиока за складирање за телефон, часовник, накит, далечински управувач, клучеви, ситници и монети или други предмети на работната површина и чувајте ги вашите предмети уредни и уредни. Одговара за вашата спална соба, комода, бања, дневна соба и канцелариски маси на компанијата. Соберете ги вашите предмети на едно место со толку одличен помошник за домашна организација!. Навремена Задоволна Услуга : секој проблем за оваа фиока за камериер ,ве молиме испратете е-пошта до нашиот тим по продажбата,вашата доверба е наша поддршка, ние сесрдно ќе ви служиме. Прекрасна Кожа Суета Послужавник Декоративна Козметика Организатор Бања Catchall Послужавник За Парфем Накит Додатоци За Шминка Декоративен Послужавник Извонредна изработка организатор за складирање на кожна маса е претставен од професионален дизајнерски тим заснован на високо стандардно производство, квалитетот на производот е добро.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат