.

.

Куку Лули Демон Убиец Танџиру Незуко Училишна Торба Мал ранец торба за лаптоп пешачење торба , 11, 4х4, 7х13, 7инчи

Куку Лули Демон Убиец Танџиру Незуко Училишна Торба Мал ранец торба за лаптоп пешачење торба , 11, 4х4, 7х13, 7инчи

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

големина : 11, 4х4, 7х13, 7ин, (29х12х35см) ранецот е доволен за одржување на секојдневните потреби Главниот џеб може да собере мобилни телефони, пасоши, возачки дозволи, енергетски банки, паричници, кармини, креми, козметика, марамчиња, а предниот џеб со патент може да собере билети, пенкала, Апс, слушалки итн. Композитот со три материјали задебелени и проширени ремени за рамо дише и ја отстранува потта, која е ergономска, ја балансира силата, го штити ' рбетот и го намалува притисокот врз рамената. Оваа училишна торба има и отпорност на триење, отпорност на гребење, водоотпорност и отпорност на кинење. Погоден за различни прилики, како што се запознавање, патување, забава, оваа училишна чанта е лесна и удобна, со роман стил. Специјално е дизајниран за љубителите на љубителите на аниме. Овој ранец е најдобриот подарок за пријателите и роднините на роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година и други празници. големина : 11, 4х4, 7х13, 7ин, (29х12х35см) ранецот е доволен за одржување на секојдневните потреби. Главниот џеб може да собере мобилни телефони, пасоши, возачки дозволи, енергетски банки, паричници, кармини, креми, козметика, марамчиња, а предниот џеб со патент може да собере билети, пенкала, Апс, слушалки итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат