.

.

Налепници Налепници Свежа Брокула Продавница За Деликатеси Знак 5 Х 5

Налепници Налепници Свежа Брокула Продавница За Деликатеси Знак 5 Х 5

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големината на налепницата е 5 Х 5 Инчи - Боја Целосно Водоотпорен Печатени винил налепница. Винил со прилично добар квалитет, самолеплив, водоотпорен. Издржливост до 6-8 години во внатрешни и надворешни услови. Налепницата може да се нанесе на непорозни, мазни и чисти површини како што се прозорци, автомобили, мотоцикли, шлемови, чамци, лаптопи итн. Ако опцијата или големината на бојата не е достапна, испратете ни порака и можеме да видиме дали можеме да го приспособиме вашето барање. Откако ќе се нанесе, винилот може да се отстрани, но не и повеќекратно!. Големината на налепницата е 5 Х 5 Инчи. - Боја Целосно Водоотпорен Печатени винил налепница. Винил со прилично добар квалитет, самолеплив, водоотпорен. Издржливост до 6-8 години во внатрешни и надворешни услови. Налепницата може да се нанесе на непорозни, мазни и чисти површини како што се прозорци, автомобили, мотоцикли, шлемови, чамци, лаптопи итн. Ако опцијата или големината на бојата не е достапна, испратете ни порака и можеме да видиме дали можеме да го приспособиме вашето барање. Откако ќе се нанесе, винилот може да се отстрани, но не и повеќекратно!. Големината на налепницата е 5 Х 5 Инчи. - Боја Целосно Водоотпорен Печатени винил налепница / / Откако ќе се нанесе налепницата, можете да очекувате долготраен квалитет на која било тврда мазна површина внатре и надвор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат