.

.

RWM Тркалца 76-UIR-1030-S 76 Серија 12-1/2 Висока, 10 Уретан На Железо Тркало, Вртливата Тркалце

RWM Тркалца 76-UIR-1030-S 76 Серија 12-1/2 Висока, 10 Уретан На Железо Тркало, Вртливата Тркалце

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Патентиран кралски (тм) единствен топчест лежиште прецизно обработена патека зацврстена на 53 роквел Ц минимум 3/8 "дебелина на материјалот; вртливиот дел се одликува со 3" дијаметар на патеката со 1/2 " топчести лежишта. Лагуна Сина боја; Засечена патека е стандардна. 5-1/4" Х 7-1/4" Горната Плоча со 3-3/8 "Х 5-1/4" монтажа дупка растојание за 1/2 " хардвер. Патентиран кралски (тм) единствен топчест лежиште прецизно обработена патека зацврстена на 53 роквел Ц минимум. 3/8 "дебелина на материјалот; вртливиот дел се одликува со 3" дијаметар на патеката со 1/2 " топчести лежишта. Лагуна Сина боја; Засечена патека е стандардна. 5-1/4" Х 7-1/4" Горната Плоча со 3-3/8 "Х 5-1/4" монтажа дупка растојание за 1/2 " хардвер. RWM Rasters 76 Серија индустриски тркалца функција на патентиран kingpinless_ raster дизајн. Ова е дизајнот што ГО патентираше RWM и кој се покажа како најдобро решение за барајќи тешки апликации. Ова е дизајнот на тркалцето што сите други го копираат бидејќи е едноставно неспоредлив во продолжувањето на работниот век, намалувајќи ги сите можни причини за откажување на тркалцето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат