.

.

Преклопување чанта торба кука закачалка маса паричник торба закачалка легура мода кристал кристал декоративна кука Бела Кина

Преклопување чанта торба кука закачалка маса паричник торба закачалка легура мода кристал кристал декоративна кука Бела Кина

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1 На дното има гумена подлога што не се лизга за да се обезбеди цврстина при закачување на торбата. Тоа може да се преклопи, не зазема простор, и тоа е погодно да се стави торбата. Може да се закачи на работ на масата на повидок, што е погодно и безбедно. Различни бои за избор. Може да се користи како подарок за најдобри пријатели, женски пријатели, колеги. Карактеристики : 1. На дното има гумена подлога што не се лизга за да се обезбеди цврстина при закачување на торбата. Тоа може да се преклопи, не зазема простор, и тоа е погодно да се стави торбата. Може да се закачи на работ на масата на повидок, што е погодно и безбедно. Различни бои за избор. Може да се користи како подарок за најдобри пријатели, женски пријатели, колеги. Опис : на дното има гумена подлога што не се лизга за да се обезбеди цврстина на торбата кога виси. Тоа може да се преклопи, не зазема простор, и тоа е погодно да се стави торбата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат