.

.

Grazyease девојки, графички печати, обична термичка маичка со долги ракави, џемпери на вратот на вратот на вратот

Grazyease девојки, графички печати, обична термичка маичка со долги ракави, џемпери на вратот на вратот на вратот

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

80% полиестер, 20% ткаенина Повлечете го затворањето. Состав на ткаенина : 100% полиестер, ткаенината има мало истегнување, мека за носење. Карактеристики : Графички печати со букви, долг ракав, тркалезен врат, термички наредени, пуловер. Прилики : Одлично за секојдневно секојдневно, училиште, излегување, одмор, дом, викенд, одмор, патување, итн. Упатства за нега : машинско миење или професионално суво чисто. Ве молиме, проверете ја табелата со големина во описот на производството пред да нарачате. Табела со големина : 8 години : рамо : 15,0 ", должина : 20.1", должина на ракавот : 17.3 ", биста : 33,5", манжетна : 6,3 ", должина на бицепс : 12,6" 9 години : рамо : 15,6 ", должина : 20.9", Должина на ракавот : 18.0 ", биста : 34,6", манжетна : 6,5 ", должина на бицепс : 12.9" 10 години : рамо : 16.1 ", должина : 21,7", должина на ракав : 18,7 ", биста : 35,8", манжетна : 6,6 ", Должина на Bicep : 13.2 "11-12 години : рамо : 17.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат