.

.

D&засилувач; D PowerDrive B128/03 Бенд Појас, 21/32 x 131 OC, Гума, 3 Бенд

D&засилувач; D PowerDrive B128/03 Бенд Појас, 21/32 x 131 OC, Гума, 3 Бенд

DEN 1387.68
Залиха
Достапно за нарачка

Точка Пакет Тежина : 5 Точка Пакет Должина : 12. Точка Пакет Ширина : 12. Точка Пакет Висина : 6. Точка Пакет Тежина : 5. Точка Пакет Должина : 12. Точка Пакет Ширина : 12. Точка Пакет Висина : 6. D&D powerdrive banded, завиткани V-ремени даваат максимални перформанси на ременот, исто како и нивните колеги со еден појас. Ремените се конструирани од истите високо конструирани материјали со високи перформанси како и единечните завиткани ремени. Компонентите се произведени со користење на најновата технологија за појас достапна на глобална основа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат