.

.

Алатки за сина точка 19618 10 парчиња 60 решетки од 60мм вретено тркала во кутија

Алатки за сина точка 19618 10 парчиња 60 решетки од 60мм вретено тркала во кутија

DEN 447.20
Залиха
Достапно за нарачка

Тркалата за размавта на вретеното се идеални за мелење, полирање и отстранување на 'рѓата Тие го отстрануваат површинскиот слој на разни метали рамномерно со лесно мелење и дебагирање. Флексибилниот дизајн на тркалото за размавта ги прави идеални за измазнување на заоблени површини и ефикасно достигнување на рабовите и аглите. Дизајнирано да се користи со директно меленици, вежби за напојување, вежби за столбови и вежби за воздух. Тркалата се карактеризираат со дијаметар од 60мм и 6мм шанк. Максимална безбедна брзина : 11000rpm. Алатките за сина точка 10 PCE 60 тркала за вретено на вретено се идеални за мелење, полирање и отстранување на 'рѓата. Тркалата за размавта го отстрануваат површинскиот слој на разни метали рамномерно со лесно мелење и дебагирање. Флексибилниот дизајн на тркалото за размавта ги прави идеални за измазнување на заоблени површини и ефикасно достигнување на рабовите и аглите. Дизајнирано да се користи со директно меленици, вежби за напојување, вежби за столбови и вежби за воздух.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат