.

.

Безжични Слушалки, Bluetooth Слушалки IPX7 Водоотпорен Безжичен Bluetooth Со Куќиште ЗА Полнење На Микрофон 30h Playtime, Скокачки прозорци Автоматско Спарување Hi-Fi Стерео Звучни ?

Безжични Слушалки, Bluetooth Слушалки IPX7 Водоотпорен Безжичен Bluetooth Со Куќиште ЗА Полнење На Микрофон 30h Playtime, Скокачки

DEN 223.84
Залиха
Достапно за нарачка

●Најновиот Bluetooth И Hi-Fi Квалитет На Звукот} Нашите безжични слушалки усвојуваат напредна технологија Bluetooth и технологија на антена,која обезбедува брз и стабилен пренос, опсег на bluetooth од 33ft-50ft Со вграден висококвалитетен аудио чип, го фаќа секој детал од музиката и пренесува богати звуци со остри високи тонови и соодветен бас.0 технологијата за откажување на бучавата го намалува амбиенталниот шум иoото, обезбедувајќи јасност На звукот На bluetooth слушалките. ●Автоматско Спарување И Паметна Контрола На Допир ● само извадете ги безжичните слушалки од куќиштето за магнетно полнење и ушните слушалки bluetooth автоматски ќе се вклучат и ќе се поврзат со вашиот уред. Со паметен дизајн за контрола на допир, нема притисок при допирање на контролата, лесен за ракување и одлично ужива со него што може да ја намали болката предизвикана од копчињата. ●Кутија за брзо Полнење Со 24 Часа Време За Репродукција ● преносливата кутија за полнење е ултра лесна и има литиумски батерии со голем капацитет, што ви овозможува да уживате во повеќе од 5-6 часа непречена музика или време за разговор по секое полнење. Безжичните слушалки може целосно да се полнат околу 4 пати и секој пат им требаат само 45 минути. ●Носење Удобно и IPX7 Водоотпорно Со ergономскиот дизајн, безжичните слушалки безбедно се вклопуваат во вашите уши и нема да биде лесно да паднат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат