.

.

Јиџу Жени Сатен Хауба, Дами Прилагодување Преносни Дише Главата Капак Главата Носат Туш Капи Двослоен Спиење Шапка За Долга Права Коса, Црна

Јиџу Жени Сатен Хауба, Дами Прилагодување Преносни Дише Главата Капак Главата Носат Туш Капи Двослоен Спиење Шапка За Долга Права Коса,

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

Разноврсна Фитинг : оваа ноќна капа за спиење е погодна за сите видови коса, како што се природна коса, долга коса, кадрава коса, плетенки, права коса, опашка итн Повеќенаменски : ова спиење е широко погодно за миење лице, шминкање, капење или извршување на домашните работи итн. Двослоен Дизајн : има и дизајн со двојни слоеви, лесен, дише и ветроупорен. Висококвалитетен Материјал : оваа капа за спиење на хаубата е изработена од врвна сатенска ткаенина, меко свилено чувство и удобно носење. Прилагодување На Капакот На Косата : Оваа ноќна капа за спиење е прилагодлива за да ја одржува косата на место кога спиете. Разноврсна Фитинг : оваа ноќна капа за спиење е погодна за сите видови коса, како што се природна коса, долга коса, кадрава коса, плетенки, права коса, опашка итн. Повеќенаменски : ова спиење е широко погодно за миење лице, шминкање, капење или извршување на домашните работи итн. Двослоен Дизајн : има и дизајн со двојни слоеви, лесен, дише и ветроупорен. Висококвалитетен Материјал : оваа капа за спиење на хаубата е изработена од врвна сатенска ткаенина, меко свилено чувство и удобно носење. Прилагодување На Капакот На Косата : Оваа ноќна капа за спиење е прилагодлива за да ја одржува косата на место кога спиете. Опис : - Висококвалитетен Материјал : оваа капа за спиење на хаубата е изработена од врвна сатенска ткаенина, меко свилено чувство и удобно носење.

Карактеристики на предлогот

- Material:
Satin
Size Chart:
One Size:
Package Includes:
1 Sleeping Hair Bonnet:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Купувачи како што избираат