.

.

Геометриска шема на триаголник во џебови со алатка за црна позадина

Геометриска шема на триаголник во џебови со алатка за црна позадина

DEN 447.68
Залиха
Достапно за нарачка

Издржлив материјал : Појасот на овој пакет Фани е изработен од најлон; Патент е имитација на метал; Ткаенината е платно и 210Д водоотпорна обвивка; Копчето е метал Кои го прават тоа едноставно, мода, лесна водоотпорна и издржлива, не избледени . Димензии : Големината на оваа торба за половината е околу 14,9x8. Организаторот на торби со алатки може добро да ги чува сите ваши алатки, како што се чекани, шрафцигери, клучеви, клешти, итн., Како и други мали материјали. Оваа торба со алатки е исто така погодна за обработка на дрво, градежништво, одржување, градина, кампување и туризам . Голем капацитет : Оваа торба за појас ги прави вашите раце слободни да носат работи, како што се мобилен телефон, слушалки, клуч, пасош, пари, билет, картичка и други мали предмети. Договорена и деликатна, модерна атмосфера. Методите на свињи со свињи можат лесно да се конвертираат, како што се градите, грбот, половината . Повеќе џебови : Овој пакет за пешачење за половината има четири џебови, едниот е џеб од главниот волумен со патент, други три се предните џебови . Повеќе џебови ги чуваат вашите предмети одделени и организирани . Повеќекратна употреба : Овој пакет за половината е совршен за унисекс, жени, мажи, момче и девојче. Чантите со половината се најдобри за кампување, џогирање, трчање, одење, искачување, пешачење, возење велосипед, тренингот, спорт, вежбање, патување, фитнес, одење, џогирање, фитнес, маратон, скијање, риболов, шопинг, пешачки патувања, одлично за држење куче Додатоци за прошетка . Издржлив материјал : Појасот на овој пакет Фани е изработен од најлон; Патент е имитација на метал; Ткаенината е платно и 210Д водоотпорна обвивка; Копчето е метал. Кои го прават тоа едноставно, мода, лесна водоотпорна и издржлива, не избледени . Димензии : Големината на оваа торба за половината е околу 14,9x8. Организаторот на торби со алатки може добро да ги чува сите ваши алатки, како што се чекани, шрафцигери, клучеви, клешти, итн., Како и други мали материјали. Оваа торба со алатки е исто така погодна за обработка на дрво, градежништво, одржување, градина, кампување и туризам . Голем капацитет : Оваа торба за појас ги прави вашите раце слободни да носат работи, како што се мобилен телефон, слушалки, клуч, пасош, пари, билет, картичка и други мали предмети. Договорена и деликатна, модерна атмосфера. Методите на свињи со свињи можат лесно да се конвертираат, како што се градите, грбот, половината . Повеќе џебови : Овој пакет за пешачење за половината има четири џебови, едниот е џеб од главниот волумен со патент, други три се предните џебови . Повеќе џебови ги чуваат вашите предмети одделени и организирани . Повеќекратна употреба : Овој пакет за половината е совршен за унисекс, жени, мажи, момче и девојче. Чантите со половината се најдобри за кампување, џогирање, трчање, одење, искачување, пешачење, возење велосипед, тренингот, спорт, вежбање, патување, фитнес, одење, џогирање, фитнес, маратон, скијање, риболов, шопинг, пешачки патувања, одлично за држење куче Додатоци за прошетка .

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат