.

.

СП ПОВРЗЕТЕ Мото Пакет Универзална

СП ПОВРЗЕТЕ Мото Пакет Универзална

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

ОПСЕГ на ИСПОРАКА : Пакетот Мото содржи : Куќиште За Телефон, Временска Покривка, Мото Маунт Про, Алатка За Држење Без разлика дали е спортско или рекреативно возење, СП КОНЕКТ нуди најдобро решение за поврзување на телефонот со вашиот мотоцикл и со вашиот активен живот!. МОЖНОСТИ ЗА МОНТИРАЊЕ : монтажата се вклопува на стандардни и преголеми рачки во портрет или пејзажни ориентации и е прилагодлива за да одговара на дијаметри од (7/8" / 1" / 1 1/8" / 1 " или 2,22 см / 2,54 см / 2,86 см / 3,17 см). ЗА СИТЕ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ : ќе бидете подготвени за секое време, без разлика дали (дожд, пот, прашина, нечистотија или кал), со вклучен Сп Поврзете Го Временскиот Капак. Капакот е дизајниран така што сеуште можете да го активирате и користите екранот на допир. СИЛЕН и БЕЗБЕДЕН : СП КОНЕКТ е најбрзиот и најсигурен начин за монтирање на вашиот паметен телефон. Тоа е комплетен еко-систем на држачи кои ви овозможуваат да ги прикачите Вашиот Паметен Телефон и додатоци, давајќи ви видливост и пристапност до вашиот телефон. ПАТЕНТИРАН ИНТЕРФЕЈС ЗА МОНТИРАЊЕ : СП СЕ ПОВРЗУВА-Пресврт од 90 степени за Заклучување ви овозможува да прикачите/откачите со едната рака. Кога е монтиран, ова поставување ќе обезбеди лесен пристап до навигација, апликации, плејлисти и важни пораки, сите во рамките на возачите. ОПСЕГ на ИСПОРАКА : Пакетот Мото содржи : Куќиште За Телефон, Временска Покривка, Мото Маунт Про, Алатка За Држење. Без разлика дали е спортско или рекреативно возење, СП КОНЕКТ нуди најдобро решение за поврзување на телефонот со вашиот мотоцикл и со вашиот активен живот!. МОЖНОСТИ ЗА МОНТИРАЊЕ : монтажата се вклопува на стандардни и преголеми рачки во портрет или пејзажни ориентации и е прилагодлива за да одговара на дијаметри од (7/8" / 1" / 1 1/8" / 1 " или 2,22 см / 2,54 см / 2,86 см / 3,17 см). ЗА СИТЕ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ : ќе бидете подготвени за секое време, без разлика дали (дожд, пот, прашина, нечистотија или кал), со вклучен Сп Поврзете Го Временскиот Капак.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат