.

.

Брунсвик го запали бисер топката за куглање

Брунсвик го запали бисер топката за куглање

DEN 976.48
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Оваа топка за куглање се испорачува без дупки, освен ако не додадете услуги за дупчење, секогаш е добро да имате резервно, а со тоа што Т-зони се толку прифатливи, можете! Само одберете ја омилената боја, или две, или три! Одлична топка за деца, почетници и резервно снимање на залиха : Пластична/полиестерска топка. Боја : Многу бои на располагање-Бојата на производот на оваа топка е наведена во насловот на оваа топчести топка завршница : Потенцијал за полска кука со висок сјај : 25 (ниско) на скала од 10-175 ниско ниво. Препорачани услови на лентата : Било. Секогаш е добро да се има резервно. И со Т-зоните да бидат толку прифатливи, можете! Само одберете ја омилената боја, или две, или три! Одлична топка за деца, почетници и резервно снимање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат