.

.

ЛЕВЛО Црвена Кралица Козметичка Торба За Шминка Хелена Бонам Картер Навивачите Подарок Со Главите Шминка Патент Торбичка

ЛЕВЛО Црвена Кралица Козметичка Торба За Шминка Хелена Бонам Картер Навивачите Подарок Со Главите Шминка Патент Торбичка

DEN 752.00
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Нашиот Производ Е Изработен Од Висококвалитетно Памучно Платно Одличен Е Во Отпорност На Абење, Удобен, Не Е Лесен За Замаглување На Топката Удобен За Носење. Мерења : Торба За Шминка : 23см (9.05 инчи)*17см (6. Козметичката Кеса Прифаќа 3д Печатење и Не Е Лесно Да Исчезне. Нашата Тоалетна Торба е Разноврсна Ставка Што е Популарна Како Козметичка Чанта, Торба За Шминка, Торба за Пазарење,Торба за Спојки. Печатете Информации "Исклучено Со Главите" Совршен И Инспиративен Подарок за Обожавателите На Црвената Кралица. Совршен Дизајн И Модни Модели : Можете Да И Дадете На Вашата Сестра, Пријателка,Баба,Братучед, Мајка, Тетка, Ќерка, Учителка, Медицинска Сестра, Лекар, Сопруга, Семејство И Секого. Носете Го Насекаде Забави И Погоден за Секоја Пригода. Овој Подарок Ќе Ви Дојде Убаво Презентиран Во Вреќата За Замрзнување , Која Е Строго Заштитена Од Каква Било Штета За Време На Транспортот. Материјал : Нашиот Производ Е Изработен Од Висококвалитетно Памучно Платно. Одличен Е Во Отпорност На Абење, Удобен, Не Е Лесен За Замаглување На Топката Удобен За Носење. Мерења : Торба За Шминка : 23см (9.05 инчи)*17см (6. Козметичката Кеса Прифаќа 3д Печатење и Не Е Лесно Да Исчезне.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат