.

.

Чиста Ви Се-Во-Едно Празничен Подарок Изненадување Сет За Шминка Суштински Почетен Пакет Вклучуваат Палета За Сенки Кармин Коректор Руменило Маскара Ајлајнер За Л

Чиста Ви Се-Во-Едно Празничен Подарок Изненадување Сет За Шминка Суштински Почетен Пакет Вклучуваат Палета За Сенки Кармин Коректор

DEN 863.84
Залиха
Достапно за нарачка

● СОВРШЕН СЕТ ЗА СТАРТЕР】 одличен комплет за шминка за стартер Сетот за шминка за сите во едно патување е полн со живописна шминка. Повеќенаменскиот комплет за шминка е совршен за постигнување на секој изглед на целото лице. Без разлика дали сте професионален шминкер, сакате да експериментирате со различни изгледи и стилови или неодамна одлучивте да дознаете повеќе за прекрасниот свет на козметиката, кутијата за шминка Чиста Ви дефинитивно е потребна!. `+ СИТЕ ВО ЕДЕН КОМПЛЕТ за ШМИНКА】 Содржи широк спектар на нијанси и стилови, за да ви овозможи да го пронајдете изгледот што најмногу ви одговара . Се чувствуваат лесни и меки, лесно создаваат јасна и брилијантна завршница за шминка. Трансформирање на секоја ноќ надвор во прекрасен афера со овој блескави спектар. Погоден за оние на возраст од 12 години и нагоре и создаден со употреба на неутрални состојки, нашата сенка за очи е дизајнирана да биде љубезна кон кожата од сите возрасти. Сите женски најважни работи во една елегантна кутија и одличен подарок за секоја пригода. ® ВИСОК КВАЛИТЕТ 】 Индивидуален контејнер за секоја боја. Погоден за различни тонови на кожата; Удобен за употреба, полесно за ставање. Лесно се нанесува и создава јасна и брилијантна тродимензионална завршница за шминкање на лицето. Чувствувајте лесно и меко. Долготраен ефект, отпорен на вода, без боја и нема да формира досаден белег. Идеален е за патување или за долги одмори, можете да го понесете комплетот за шминка со себе каде и да одите. ① ШИРОКА АПЛИКАЦИЈА 】 Совршен За шминка за забави / секојдневна шминка / свадбена шминка итн. Палетата на чиста Шминка вклучува варијација на бои, вклучувајќи неутрални, живописни, треперливи и попрскани. Без разлика дали одите на темно и мистериозно или светло и смело, овој опсег на сенки за очи сигурно ќе привлече ничие око. Овој комплет за празнични подароци може да ги задоволи сите потреби, особено За Зимата и Божиќ. ● ВОДООТПОРЕН и ДОЛГОТРАЕН】 Прашокот е многу нежен, мек, многу добра боја. Различни бои за различен изглед.Погоден За Професионален Салон, Лична Употреба, Забава, Фестивал Божиќ, Ноќта на Вештерките итн. Мазна Текстура Во Прав со Водоотпорна Карактеристика, Уникатно Подобрување на Процесот, Оставете Ја Шминката Во Сенка За Очи Да Трае Подолго. Чистиот Комплет За Шминка Се-Во-Едно е дизајниран за задебелени букви и убави. Безброј комбинации на бои и висококвалитетни производи, од сенки за очи, хајлајтери, лак за нокти, професионални четки, па дури и алатки за маникир! Без разлика дали е почетник или веќе експерт за шминка, овој случај на суета е одличен избор за домашна употреба, салони или за да бидете сигурни дека изгледате беспрекорно за време на вашите патувања и одмори! Карактеристики : - висококвалитетни состојки, можат да траат цел ден! - Оваа високо пигментирана козметика е хипоалергична и е формулирана од минерално масло.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат