.

.

Tee Fleur Tee Prana Tee

Tee Fleur Tee Prana Tee

DEN 502.40
Залиха
Достапно за нарачка

50 % памук, 50 % полиестер Повлечете го затворањето. Прекрасна ткаенина од лесна исцрпеност. Маица со вратот. Сублимацијата на Fleur de Lis на предниот и задниот дел. Класичен француски дизајн е даден возвишен нов живот во оваа прекрасна, лесна и мека маица за исцрпување на вратот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат