.

.

Стенес Ipod Допир Случај - 3d Рачно Изработени Светкаво Кристално Дизајн Блинг Покритие Хибрид Капка Браник Заштита Случај Со Ретро Лакови Анти Прашина Приклучок-Бож?

Стенес Ipod Допир Случај - 3d Рачно Изработени Светкаво Кристално Дизајн Блинг Покритие Хибрид Капка Браник Заштита Случај Со

DEN 127.20
Залиха
Достапно за нарачка

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработен за Вашиот Ipod Допир 5-Ти / Ipod Допир 6-Ти / Ipod Допир 2017. Овој случај користел над сто кристали и декори за да постигне највисок квалитет и детали. Модерните дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!. Висококвалитетните кристали ја рефлектираат светлината и даваат луксузно, гламурозно чувство. Направено за совршено да одговара на вашиот уред, додека сепак дава пристап до копчињата и портите. Сенс - ТЕ, Компанијата За Луксузни Случаи СТЕНЕС : СТЕНС е регистрирана трговска марка заштитена Со ЗАКОНОТ ЗА Трговски Марки НА САД. Сите случаи на СТЕНИ се 100% рачно изработени и секој случај е направен со најквалитетни кристали и материјали. Секој скапоцен кристал е прикачен на случајот внимателно од нашите професионални уметници имајќи го предвид модниот вкус. Сите кристали и додатоци се силно прикачени со нашиот специјален направен лепак кој нема лесно да падне. МАТЕРИЈАЛИ И ИЗРАБОТКА : ние користиме мешавина од 100% автентични кристали и Висок квалитет *БЛИНГ* кристали и Специјални додатоци / декори.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат