.

.

Фоли Коска Спроводливост Слушалки, IP68 Водоотпорни Слушалки За Пливање Безжичен Bluetooth 5.3 Отворени Слушалки За Уши Со Вграден Микрофон 32gb Меморија ЗА Вежбање, Нуркањ?

Фоли Коска Спроводливост Слушалки, IP68 Водоотпорни Слушалки За Пливање Безжичен Bluetooth 5.3 Отворени Слушалки За Уши Со Вграден Микрофон

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

●Широка Компатибилност●Уживајте во различно искуство со слушање музика со стабилна и брза врска Со Bluetooth што обезбедува широка компатибилност со вашите i OS и android уреди, лаптопи и компјутери ●Лесна Контрола●Едноставните контроли овозможуваат репродукција/пауза, јачина на звук +/јачина на звук -, претходна/следна песна, активирање на гласовен асистент, одговарање на повик / отфрлање и многу повеќе. ①Удобно и Безбедно, Останете безбедни додека вежбате со слушалки за спроводливост на коските што ви овозможуваат да ја согледате околината. Безжичниот и ултра лесен дизајн обезбедува максимално вклопување и удобност дури и по долги часови абење. Quanlity Quanlity ® Уживајте до 6-8 часа музика со едно целосно полнење со bluetooth 5.3 технологија за обработка на аудио што го подобрува и оптимизира квалитетот на звукот за поприроден и чист звук. ●IPX8 Водоотпорен Q Со IPX8 водоотпорна сертификација, безжичните слушалки можат да работат под вода. (Ве молиме користете mp3 режим кога пливате, подводниот bluetooth пренос ќе биде ограничен.) Совршен придружник за вежбање за пливање, фитнес, возење велосипед или ентузијасти за трчање. €360° Свиткување Без Деформација●слушалките За спроводливост На Коските Со Отворено уво се направени од титаниумски ленти со висока јачина, свиткување и истегнување без деформација. И слушалките нема да се тресат дури и со напорни вежби. €32gb MP3 Плеер Q Складирајте До 3000 песни со внатрешната мемориска картичка 32 GB и изберете помеѓу два режими за репродукција на музика : мајчин MP3 режим и режим на БТ. Поддржува HD верност музички формати како ШТО СЕ MP3, WMA, WAV, МАЈМУН, FLAC и многу повеќе. ●Гаранција И Пакети ● Уживајте во мирот на умот со нашата 12-месечна гаранција и 24-часовна онлајн услуга по продажбата. Фоли е посветена да биде продавач ориентиран кон клиентите и секогаш го става вашето задоволство како наш врвен приоритет. ●Широка Компатибилност●Уживајте во различно искуство со слушање музика со стабилна и брза врска Со Bluetooth што обезбедува широка компатибилност со вашите i OS и android уреди, лаптопи и компјутери. ●Лесна Контрола●Едноставните контроли овозможуваат репродукција/пауза, јачина на звук +/јачина на звук -, претходна/следна песна, активирање на гласовен асистент, одговарање на повик / отфрлање и многу повеќе.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат