.

.

Кабелски клипови бели, клипови со жица од 50 мм од 10 мм со челична нокти, управување со кабел за кабел за густ коаксијален кабел за продолжување, рамен кабел за етерне

Кабелски клипови бели, клипови со жица од 50 мм од 10 мм со челична нокти, управување со кабел за кабел за густ коаксијален кабел

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Клипски клипови со кругови, дијаметар 10мм, бела боја Мала големина, ненаметлива, можете да добиете чист изглед и да спречите тропање над лабавите кабли со обезбедување кабел до дрво, цемент, гипс, тула, итн. Висок квалитет, ноктите се изработени од засилен со корозија, зацврстен високо-јаглероден челик, пластиката се држи добро нагоре , не е слабо и нема да влезе лесно. Лесен за инсталирање и отстранување. Овие основни кабелски делови што најчесто се користат за водење на густ кааб-кабел (како LMR400), рамен кабел за етернет, итн., Исто така, се користеле за да држат многу тенки кабли во исто време, како ТВ кабли, кабли за звучници, телефонски жици, итн. Дојди со 50- Пакувајте, што може да ве спаси многу и ве тера секогаш да имате резервна копија. Ние нудиме гаранција без загриженост и пријателска услуга за клиенти во рок од 12 месеци за вашето самоуверено купување. Ако не сте задоволни со кој било производ, не двоумете се да не контактирате, ние ќе ви служиме најдобро. Клипски клипови со кругови, дијаметар 10мм, бела боја. Мала големина, ненаметлива, можете да добиете чист изглед и да спречите тропање над лабавите кабли со обезбедување кабел до дрво, цемент, гипс, тула, итн. Висок квалитет, ноктите се изработени од засилен со корозија, зацврстен високо-јаглероден челик, пластиката се држи добро нагоре , не е слабо и нема да влезе лесно. Лесен за инсталирање и отстранување. Овие основни кабелски делови што најчесто се користат за водење на густ кааб-кабел (како LMR400), рамен кабел за етернет, итн., Исто така, се користеле за да држат многу тенки кабли во исто време, како ТВ кабли, кабли за звучници, телефонски жици, итн. Дојди со 50- Пакувајте, што може да ве спаси многу и ве тера секогаш да имате резервна копија. Ние нудиме гаранција без загриженост и пријателска услуга за клиенти во рок од 12 месеци за вашето самоуверено купување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат