.

.

Индиски ридски заедница колеџ 02 пулвер худи

Индиски ридски заедница колеџ 02 пулвер худи

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Цврсти бои : 80% памук, 20% полиестер; Хедер Греј : 78% памук, 22% поли; Темен Хедер : 50% памук, 50% полиестер Повлечете го затворањето. Крајната ставка на колеџ во заедницата на Индија Хилс за колекцијата на облека за облека. Останете тренд и стилски со оваа епска индиска ридска заедница колеџ фанбаза. Совршена колегиумска ставка за вашата колегиумска фан -база гардероба. Оваа прекрасна облека од колеџ во заедницата на Индиски Хилс добро се спојува со кој било од нашите додатоци на колеџ во заедницата на Индија Хилс. 8,5 мл, класично вклопување, врат со два прирачник. Цврсти бои : 80% памук, 20% полиестер; Хедер Греј : 78% памук, 22% поли; Темен Хедер : 50% памук, 50% полиестер. Повлечете го затворањето. Крајната ставка на колеџ во заедницата на Индија Хилс за колекцијата на облека за облека. Останете тренд и стилски со оваа епска индиска ридска заедница колеџ фанбаза. Совршена колегиумска ставка за вашата колегиумска фан -база гардероба. Оваа прекрасна облека од колеџ во заедницата на Индиски Хилс добро се спојува со кој било од нашите додатоци на колеџ во заедницата на Индија Хилс.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат