.

.

Собирање на трендови Judaica Metal Hammered Mezuzah Case Silver Tone 6 cm Отворен бек

Собирање на трендови Judaica Metal Hammered Mezuzah Case Silver Tone 6 cm Отворен бек

DEN 222.40
Залиха
Достапно за нарачка

Прекрасен случај во Мезуза направен од зачукуван метал Случајот има отворен грб и не вклучува свиток- ќе одговара на свиток од 6 см/2,5 "долга 3,9"; 0,5 "Широк. Убава кутија Мезуза направена од зачукуван метал. Случајот има отворен грб и не вклучува свиток- ќе одговара на свиток од 6 см/2,5". 3,9 "долг; 0,5" широк уникатен и убав!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат