.

.

Автограмиран/потпишан Травон Вокер Georgiaорџија Црвен колеџ Фудбал Jerseyерси Бекет Бас Коа

Автограмиран/потпишан Травон Вокер Georgiaорџија Црвен колеџ Фудбал Jerseyерси Бекет Бас Коа

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Jerseyерси нема имиња на брендови или логоа Ова е обичај дрес и не беше произведен од или на кој било начин поврзан со која било професионална спортска лига или производител. Овој обичен дрес не носи никаква професионална ознака за спортска лига. Предметот е наменет да биде автограмиран колекционер. Прилагодениот дрес го прикажува името и бројот на играчот. Оваа ставка во никој случај не е поврзана или поврзана со која било професионална спортска организација. Големината е XL.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат