.

.

PSCCO 100pcs куршуми конус за шиење на нараквици за шиење на мушка за шиење на нараквици за шиење, залепете, додатоци за облека за облека 8мм 8мм

PSCCO 100pcs куршуми конус за шиење на нараквици за шиење на мушка за шиење на нараквици за шиење, залепете, додатоци за облека за облека 8мм

DEN 95.84
Залиха
Достапно за нарачка

Вклучен пакет : 50 парчиња сребрени конуси за шилести столпчиња и 50 парчиња светло злато конус за шилести столпчиња Материјал : Направено од висококвалитетна пластика со тенок слој златен и сребрен метал за да им се даде метална завршница. Не може да се користи. Лесен за употреба : шијте ги на која било облека или кожа што ја сакате. Две бои можат да ги задоволат вашите различни потреби. Големина : 8x10mm.light, не е лесно скршена. Додатоци за занаетчиски занаети. Конусните занишани се идеална декорација за јакни, облека, ремени, торби и чевли, чанта и многу повеќе. Вклучен пакет : 50 парчиња сребрени конуси за шилести столпчиња и 50 парчиња светло злато конус за шилести столпчиња. Материјал : Направено од висококвалитетна пластика со тенок слој златен и сребрен метал за да им се даде метална завршница. Не може да се користи. Лесен за употреба : шијте ги на која било облека или кожа што ја сакате. Две бои можат да ги задоволат вашите различни потреби. Големина : 8x10mm.light, не е лесно скршена.

Карактеристики на предлогот

Material:
Plastic
Process:
Electroplating
Color:
Silver+Light Golden
Size:
8x10mm
Weight:
12g
Easy to Use:
Sew them on any garment or leather you want.Two colors can meet your different needs.
Cone rivets are ideal punk decor for leather jackets, bracelets, belts, bags,shoes and more.:
Package includes:
100PCS Bullet Cone Spike Studs Bead :

Купувачи како што избираат