.

.

3 Пакувајте Тркалезни Плетени Корпи За Корпи Со Рачка, Корпи За Леб За Сервирање, Рачно Изработен Trан Кој Служи За Дипломирање Фиока За Декор За Кафе Маса Бања

3 Пакувајте Тркалезни Плетени Корпи За Корпи Со Рачка, Корпи За Леб За Сервирање, Рачно Изработен Trан Кој Служи За Дипломирање Фиока

DEN 559.84
Залиха
Достапно за нарачка

●Рачно изработена Со Љубов ● плетен послужавник за корпи изработен од висококвалитетен нежен плетен, 100% рачно изработен, што на секое парче му дава единствена душа ●Послужавник За Сервирање со повеќе Големини € големината На roundан круг послужавник S : [8.57 cm (H)], M : [9.57 cm (H)], L : [10. Послужавникот со дрвени рачки е и елегантен и лесен за носење и сервирање. `+МУЛТИ-АКО функција. овој плетен плех за леб може да собере доволно леб за да послужи мала група. Во исто време, тоа е исто така прекрасна корпа со овошје. Одлично решение за сервирање и прикажување закуски, овошје или колачи. Исто така, може да се користи како улов-сето тоа за вашите клучеви, паричник, мобилен телефон и многу повеќе. ●ПРАЗНИЧЕН ДЕКОР+ корпа trан послужавник за дневна соба ќе биде совршен за вашиот празничен декор. Вашиот плетен послужавник, плетен послужавник ќе надополни се од вашата масичка, отоманска, кујнска тезга. ●Услуга по продажбата● Ако не сте задоволни со купувањето На Корпата За Сервирање Леб Овошје, ние ќе преземеме одговорност за сите проблеми со квалитетот, какви било прашања во врска со нашата ставка, не двоумете се само да контактирате со нас преку е-пошта, ние сме среќни да ви одговориме за 24 часа!. Малку декорација на фарма може да го претвори секој внатрешен град или приградски дом во удобно повлекување инспирирано од идиличниот рурален начин на живот. Традиционалната изработка на ткаење и едноставниот изглед, заедно со длабоката историска култура, ги обдаруваат производите од бамбус и rан со уникатен шарм на антички, враќајќи се во оригиналот, а во исто време, исто така, може да донесе рустикална атмосфера во секој простор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат