.

.

Венбо Бебе Активност Коцка, Учење &засилувач; Образование Форма Сортирач Бебе Сензорни Играчки, 7 во 1 Музички Играчки За Мали Деца, Центар За Рано Учење За Момче И Де

Венбо Бебе Активност Коцка, Учење &засилувач; Образование Форма Сортирач Бебе Сензорни Играчки, 7 во 1 Музички Играчки За Мали Деца,

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

?●Разновидност На Забава●шестстраните играчки за бебиња поставуваат 14 функции играјте во едно, повеќе не мора да се грижите дали бебето ќе игра досадно Секоја страна од играчките за новороденчиња што отвораат нова игра : среќен тапан, графичко совпаѓање, свирење пијано и така натаму. ?●Образовно Учење+Учење + музика + игра три режими за префрлување за возврат. Сцената на играта му овозможува на бебето преку набљудување, споредба, анализа на центарот за активност на бебето да го негува интелектуалниот развој и перцепција на бебето, набљудување, концентрација итн. Прекрасните детски песни се исто така просветлувачки ефект врз карактерот и менталитетот на бебето. ?®Висок Квалитет Е Направен Од безбедни и нетоксични материјали, без мирис, поудобен за користење на бебињата. Соодветно совпаѓање на бојата, негувајте ја љубопитноста и pointетската точка на бебето. Загатка игри и музика во комбинација за промовирање на здрав и силен раст на бебето. ?●Способност за развој●Преку совпаѓање на обликот, идентификувајте различни форми. Вежбајте ја когнитивната способност на бебето преку совпаѓање на блокови. Играјте тапани и клучеви за да го негувате чувството за babyам на бебето и да ја подобрите координацијата рака-око уште од мали нозе. ?●Најдобри Подароци Ако најдете роденденски или Божиќен подарок за вашите мали деца, оваа играчка за коцки за бебиња е совршен избор. Тоа е забавен и едукативен подарок. ?●Разновидност На Забава●шестстраните играчки за бебиња поставуваат 14 функции играјте во едно, повеќе не мора да се грижите дали бебето ќе игра досадно. Секоја страна од играчките за новороденчиња што отвораат нова игра : среќен тапан, графичко совпаѓање, свирење пијано и така натаму. ?●Образовно Учење+Учење + музика + игра три режими за префрлување за возврат. Сцената на играта му овозможува на бебето преку набљудување, споредба, анализа на центарот за активност на бебето да го негува интелектуалниот развој и перцепција на бебето, набљудување, концентрација итн. Прекрасните детски песни се исто така просветлувачки ефект врз карактерот и менталитетот на бебето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат