.

.

Блок за дистрибуција на бакарна моќност Seamaka 3 Way 0/2/4 Мерач во мерач 4/8/10 за аудио сплитер на автомобил О-070

Блок за дистрибуција на бакарна моќност Seamaka 3 Way 0/2/4 Мерач во мерач 4/8/10 за аудио сплитер на автомобил О-070

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Покривот е изработен од цврста пластика со голема јачина, а внатрешноста е изработена од цврст месинг, кој има силна спроводливост, отпорност на корозија и долг животен век Спецификации на производот : 1/0/2/4 AWG влез и излез од 4/8 AWG. Карактеристики : Едноставна инсталација, добра структура, тесна покривка, не е лесно да се спушти случајно. Апликација : Погоден за автомобили, чамци, РВ, АТВ или други возила. Пакет : 3-насочен автомобилски прекинувач за напојување/заземјување на аудио автомобили. 3-насочен прекинувач за напојување/заземјување на аудио-аудио-електрична енергија е изработена од цврста пластика и цврст месинг со голема јачина, со силна спроводливост, отпорност на корозија и долг животен век.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат