.

.

Аксетон Пластични храна контејнер Бпа-Слободен, 4 парче во собата, Мулти-Цел

Аксетон Пластични храна контејнер Бпа-Слободен, 4 парче во собата, Мулти-Цел

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

УНИВЕРЗАЛНА УПОТРЕБА ЗА СКЛАДИРАЊЕ : Совршен За складирање сува храна, занаетчиски предмети и многу повеќе, Овој Повеќенаменски Комплет Канистер За Гнездење со 4 парчиња има издржливи пластични садови со херметички обоени капаци КОМПЛЕТ ЗА СЕКОЈА ВАША ПОТРЕБА : Поставете карактеристики издржливи пластични садови со херметички обоени капаци. Сетот вклучува (2) 3-унца, (1) 8-унца и (1) 32-унца контејнер. ЗДРАВЈЕТО Е ПРИОРИТЕТ : овој производ е без БПА. Безбедна машина за миење садови. Доаѓа смалуваат завиткани. УНИВЕРЗАЛНА УПОТРЕБА ЗА СКЛАДИРАЊЕ : Совршен За складирање сува храна, занаетчиски предмети и многу повеќе, Овој Повеќенаменски Комплет Канистер За Гнездење со 4 парчиња има издржливи пластични садови со херметички обоени капаци. КОМПЛЕТ ЗА СЕКОЈА ВАША ПОТРЕБА : Поставете карактеристики издржливи пластични садови со херметички обоени капаци. Сетот вклучува (2) 3-унца, (1) 8-унца и (1) 32-унца контејнер. ЗДРАВЈЕТО Е ПРИОРИТЕТ : овој производ е без БПА.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат