.

.

Atк Меткалф Атланта Соколи 1997 Донрус Автограм Картичка. Оваа ставка доаѓа со сертификат за автентичност Од Автограм-Спорт. Автограм-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Atк Меткалф Атланта Соколи 1997 Донрус Автограм Картичка. Оваа ставка доаѓа со сертификат за автентичност Од Автограм-Спорт. Автограм-Нфл

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички. Atк Меткалф Атланта Соколи 1997 Донрус Автограм Картичка. Оваа ставка доаѓа со сертификат за автентичност Од Автограм-Спорт. Доаѓа целосно сертифициран Со атлетски Промотивни Настани сертификат за автентичност. Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема Да биде вклучен memк меткалф сувенири. Атланта соколи сувенири.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат