.

.

Besportble 3 парчиња занаетчиски чадор чадор чадор реквизит чадор пластична сонце чадор бела свадба

Besportble 3 парчиња занаетчиски чадор чадор чадор реквизит чадор пластична сонце чадор бела свадба

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

чипка, метал, пластика Невеста парасол : Свадбениот чадор е лесен во тежина, со удобна рачка и е погодна за употреба на свадба. Чадор на цвеќиња од цвеќиња : Погоден е за денот на свадбата, сценските настапи, забавата за танцување, чајната забава, фотографирањето и повеќе. Невестински чадор : Мода и елегантен, одговара на сите видови за венчавки, ја прави вашата свадба поромантична. Чадор за чадори : Чадор од чипка од чипка, шармантен изглед, покажувајќи ја својата благодат и донесува погодности. Чадор на бела чипка : Одлично за свадбени фотографии, танци, маскирани и свадби, разноврсни и стилски. чипка, метал, пластика. Невеста парасол : Свадбениот чадор е лесен во тежина, со удобна рачка и е погодна за употреба на свадба. Чадор на цвеќиња од цвеќиња : Погоден е за денот на свадбата, сценските настапи, забавата за танцување, чајната забава, фотографирањето и повеќе. Невестински чадор : Мода и елегантен, одговара на сите видови за венчавки, ја прави вашата свадба поромантична. Чадор за чадори : Чадор од чипка од чипка, шармантен изглед, покажувајќи ја својата благодат и донесува погодности. Чадор на бела чипка : Одлично за свадбени фотографии, танци, маскирани и свадби, разноврсни и стилски. Пакетот вклучува 3 x Карактеристики на чадорот за венчавки -Материјална : чипка, метал, пластична невестинска чипка чадор -големина : 48.86x17 невестински чадор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат