.

.

2 пакувања ексфолирачки ракавици за ракавици бања мити за мажи и жени - четки за сунѓер од лоф

2 пакувања ексфолирачки ракавици за ракавици бања мити за мажи и жени - четки за сунѓер од лоф

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Направено од туш ткаенини со дизајн на ракавица Функција : Може силно да ја отстрани нечистотијата на телото и нема да ја повреди вашата кожа, откако бањата ќе ве натера да се чувствувате опуштено и удобно. Лесен за употреба : најмногу се вклопува една големина. Носете ја за да ја исцрпите кожата со рамна ткаенина. Ексфолијација : Чувајте ја кожата поздрава со секојдневно sudsing и нежно ексфолијација, промовирање на здрава кожа и подобрување на оштетената кожа. Широко користете : можете да го користите дома и лесно да го носите за hoilday, да патувате, да излезете и секоја прилика што ви е потребна. Добро подароци за вашето семејство, loversубители и пријатели на стоки. Материјал : Предни ткаенини за туширање + ткаенини на задниот куп-17 : 17 × 12 см Боја : Оф-бела и зеленилоност : 2 УСЕЕ : Носете ја за да ја исцрпите кожата со рамна ткаенина. Уживајте убава бања!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат