.

.

Сквотот Номинална Метал Автомобил Значка Налепници За Џип Wrangler, Круг Авто Автомобил Амблем Налепница 3D, 4 х 4 Џип Декалс, Метал Автомобил Значка Автомобил, Декоратив

Сквотот Номинална Метал Автомобил Значка Налепници За Џип Wrangler, Круг Авто Автомобил Амблем Налепница 3D, 4 х 4 Џип Декалс,

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

Висококвалитетна Метална Значка : Изработена од висококвалитетен алуминиумски материјал, совршена големина од 2,36*2,36 инчи,лесна и цврста,долготрајна употреба,не е лесна за паѓање,деформација,оштетување,избледување, ' рѓа 3д Визуелен Ефект : Специјално дизајниран со слики со 3д ефект, што го прави вашиот автомобил поубав и стилски.Сјајот на метал може совршено да го украси вашиот автомобил. Широка Примена : универзално вклопување, може да се држи до рамна и чиста мазна површина,уникатни и стилски обрасци што можете да ги користите не само на вашиот автомобил,туку и на декорација на домот, декорација на канцеларијата или на кое било место што го сакате. Лесен За Употреба : Специјалниот самолеплив грб нема да ја изгреба површината на вашиот автомобил кога ќе го нанесете или отстраните, само треба да ја исчистите површината,да го излупите пластичниот филм и да го залепите на површината и малку да притиснете, и сето тоа е готово.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат