.

.

Ви благодариме за домашен украс за дрво Плакета 10 x 5 висечки wallиден уметност, декоративен смешен знак, градинарски знак

Ви благодариме за домашен украс за дрво Плакета 10 x 5 висечки wallиден уметност, декоративен смешен знак, градинарски знак

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

Дрвен знак - има рустикален дизајн кој комбинира суровини и уметнички дела за да создаде навистина автентично парче Рустикален декор за дома - знак за рустикален wallиден декор, кој е направен од цврсто дрво и заврши со потресен, измешан изглед за да додаде старо чувство на фарма во вашиот декор. Плакета за виси wallидови - Овој знак за виси е подготвен со претходно инсталирани куки за виси. Покажете го како стои како декор на таблети, на полица или шалтер, или потпирајќи се на wallид. Квалитетно занаетчиство - знак за украси на wallидови од дрво, кој е внимателно направен според стандардите со највисок квалитет. Прекрасно ќе се прикаже во кујна, живеење, јадење или која било соба. Изгледот на дрвена штица со потресен дизајн додава шарм во секоја просторија на куќата. Грејт за себе или прави одличен подарок за пријателите или семејството!. Дрвен знак - има рустикален дизајн кој комбинира суровини и уметнички дела за да создаде навистина автентично парче. Рустикален декор за дома - знак за рустикален wallиден декор, кој е направен од цврсто дрво и заврши со потресен, измешан изглед за да додаде старо чувство на фарма во вашиот декор. Плакета за виси wallидови - Овој знак за виси е подготвен со претходно инсталирани куки за виси. Покажете го како стои како декор на таблети, на полица или шалтер, или потпирајќи се на wallид. Квалитетно занаетчиство - знак за украси на wallидови од дрво, кој е внимателно направен според стандардите со највисок квалитет. Прекрасно ќе се прикаже во кујна, живеење, јадење или која било соба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат