.

.

Хелеги на одблесокот на Јоликс Палацо, женски бохо широки панталони за јога за нозе

Хелеги на одблесокот на Јоликс Палацо, женски бохо широки панталони за јога за нозе

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

92% полиестер, 8% спандекс Уникатно печатење на палацо, назад во 70 -тите години : од класични цврсти бои до модели на бохо, запознајте различен стил на носење. Нашиот подигање панталони занаети во путер мека, удобна. Кога го носите за дневни активности, нема да чувствувате триење или чешање. Дизајн на пламен, прикажете ја женската крива : Овие хеланки со целосна должина на пламенот за жени имаат тенок вклопување со разгорена сечење на бута, што одговара на контурата на вашето тело, создавајќи мазна, витка фигура додека ги потенцирате вашите криви, за поттикнување на доверба без да се загрози стилот и удобноста . Големина на половината и големината на опсегот : Големините се движат од мали, средни, големи и X-големи. Така, можете лесно да ја пронајдете вистинската големина за вас. Нашиот инсејм е 30 ''-30 1/2 ', може да ги задоволи потребите на повеќето луѓе, исто така можете да ги намалите за да ги направите посоодветни за вас. Дизајнот на високи половини со широк 4,5 ’ве прави да изгледате повисоки и потенок. Фенси фустан за разни прилики : нашите долги панталони се прилично разноврсни. Можете да ги спарите овие панталони за вежбање со целосна должина за ноќна ноќ, јога, прошетка, трчање, тренингот, атлетски.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат