.

.

Mizuno Performance Otc Cock

Mizuno Performance Otc Cock

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Полиестер Инженерска вентилација. Подготвена потпетица и предниот дел. Поддршка на лак. Грипер го задржува чорапот нагоре. Претставата на Mizuno OTC Cock е следната генерација на атлетски чорапи, обезбедувајќи незаменливи детали и удобност во широк опсег на тимски бои. Контурирана и прикажување на врвот и y-потпетица за да се задржи чорапот на место, истовремено обезбедувајќи супериорно вклопување. Подигање на нозе додава уште еден слој на удобност и поддршка за лак за да се направи перформансите OTC чорап совршена опција за спортистите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат