.

.

ECCPP 40PCS Auto Truck Diesel Injector Injector Extractor Tool Slide Hammer Puller Поставен за дизел мотори

ECCPP 40PCS Auto Truck Diesel Injector Injector Extractor Tool Slide Hammer Puller Поставен за дизел мотори

DEN 2391.84
Залиха
Достапно за нарачка

Широка примена : M14 x 1,5 за адаптерот Delphi Dalphi; M17 x 1 за адаптерот Bosch; M20 x 1 за адаптер DENSO; M25 x 1 за адаптерот Сименс; M27 x 1 за адаптерот Сименс; M27 x 1 за адаптер за млазници за инјектор Bosch Комплетот за дизел за влечење на Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel Diesel е погоден за повеќето дизел инјектори. Функција : Наменето за расклопување на инјектори на дизел гориво, погодни за повеќето инјектори на дизел гориво, плус адаптери за приложување на слајд -чеканот безбедно на телото на инјекторот и можете да се повлечете лесно и брзо без да ги оштетите деловите. Она што го добивате : 3 парчиња различни чекани за слајдови, 2 парчиња влечење на канџи, 5 парчиња залепени 6-ПТ 1/2 "приклучоци, адаптер за влечење 3 парчиња со надворешна нишка, адаптер за влечење 3 парчиња со внатрешна нишка, адаптер за лизгање на чекан за (внатрешен, надворешен и избувнувач на канџи) . Ве молиме, видете ги целосните информации за додатоците во описот на производот подолу. Висок квалитет : Направено со зацврстен и кален јаглероден челик, во текот на висока температура третман, висок квалитет што може да обезбеди одлична издржливост и подолг животен век на услугата со употреба на домашна и професионална механика. Известување : Известување : Известување : Please check the fitment information or tool information with our descriptions before placing an order, welcome to contact us if you have any questions.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат