.

.

Хокеј Играч Маска За Спиење Лесна Маска За Очи Маска За Очи Покријте Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени

Хокеј Играч Маска За Спиење Лесна Маска За Очи Маска За Очи Покријте Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

полиестер Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен. Дизајн : Стилски и едноставен дизајн, дизајн на еластична лента, така што маската за очи нема да се движи или да падне кога спиете. Лесен За Носење : Малата големина и малата тежина ги прават овие маски за очи полесни за носење и складирање. Маската за очи ќе ви обезбеди добра средина за спиење. Прилика : маската за очи е погодна за разни прилики во секојдневниот живот, дома, канцеларија, патување, забава, службено патување и други прилики, практични и убави. Совршен Подарок : Персонализирана дизајн маска за очи е многу погодна како подарок за вашето семејство, пријатели На Нова Година, Денот на Благодарноста, Божиќ, импресивен подарок. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен. Дизајн : Стилски и едноставен дизајн, дизајн на еластична лента, така што маската за очи нема да се движи или да падне кога спиете. Лесен За Носење : Малата големина и малата тежина ги прават овие маски за очи полесни за носење и складирање. Маската за очи ќе ви обезбеди добра средина за спиење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат