.

.

Кучаа 2-инчен Достигне 1/8 инчен 3мм Длабоко Грло Тешки Рачни Еднократни Дупки За ПВЦ Картички Photos Карти Значки Фотографии

Кучаа 2-инчен Достигне 1/8 инчен 3мм Длабоко Грло Тешки Рачни Еднократни Дупки За ПВЦ Картички Photos Карти Значки Фотографии

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Удирајте 20* а4 хартии истовремено, дијаметарот на дупката е 3мм (1/8") Целосно метална конструкција, светла површина, дупчење дупка без бруси и рабови, ergономски дизајн, издржливо и стабилно работење. Тежина : 150гр (5,0 мл), пренослив. Погоден за : удирање хартија или пвц картички ,d карти, значка, банкарски картички или членски картички. Не е погоден за дебели и тврди материјали, значително ќе го скрати животниот век на производот. Длабочина на удирање : 52мм/ 2,0 инчи од работ. Центарот на дупката е точно 52мм/2,0 инчи од работ. Удирајте 20* а4 хартии истовремено, дијаметарот на дупката е 3мм (1/8"). Целосно метална конструкција, светла површина, дупчење дупка без бруси и рабови, ergономски дизајн, издржливо и стабилно работење. Тежина : 150гр (5,0 мл), пренослив. Погоден за : удирање хартија или пвц картички ,d карти, значка, банкарски картички или членски картички. Не е погоден за дебели и тврди материјали, значително ќе го скрати животниот век на производот. Длабочина на удирање : 52мм/ 2,0 инчи од работ. Центарот на дупката е точно 52мм/2,0 инчи од работ. Ве молиме запомнете : овој производ е дизајниран за удирана хартија и тенки пвц картички. Ако го користите на други материјали како што се тврди и дебели пластични лимови и железни лимови, предвидлива последица е тоа што значително ќе го намали животниот век на производот. Можете да ја видите приближната удирана положба на страна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат