.

.

Baikutouan Среќни Fiesta глуждови чорапи кратки за мажи жени ниско сечење без шоу

Baikutouan Среќни Fiesta глуждови чорапи кратки за мажи жени ниско сечење без шоу

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големо хемиско влакно Направени во САД или увезени. Една големина 6,9 инчи x 3,3 инчи, една големина одговара на сите, цврста, живописна шема, отпорен на смалување, секогаш престојување, многу издржлив и удобно. Чорапите на глуждот се погодни за секојдневно носење, обука, работа, забава и сл. Материјал : Голем материјал за полиестер со хемиски влакна. Стил : Краток стил на глуждот и моделот на дизајн. Чорапите се дизајнираат во прилагодување на моделот што го сакате. Тоа е совршен подарок за жени, мали девојчиња, момчиња, мајки и девојки. Тоа е најдобриот подарок за неа / тој да изрази loveубов на Божиќ, Денот на вineубените, Денот на благодарноста и роденденот. Удобни чорапи : Чорапите се со мала тежина, меко, удобно носење, бојата на моделот не е лесно да се избледи, да се задржи бојата светла, да се дизајнира вашата омилена шема за да се исполнат двојните ефекти на модата и удобноста. Печатените чорапи на образецот сугерираат да се исчистат во ладна вода. Не се впивате долго време. Бојата ќе трае долго и издржлива. Големо хемиско влакно. Направени во САД или увезени. Една големина 6,9 инчи x 3,3 инчи, една големина одговара на сите, цврста, живописна шема, отпорен на смалување, секогаш престојување, многу издржлив и удобно. Чорапите на глуждот се погодни за секојдневно носење, обука, работа, забава и сл. Материјал : Голем материјал за полиестер со хемиски влакна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат