.

.

Гром Детско момче на АД Скрипта, пулвер качулка

Гром Детско момче на АД Скрипта, пулвер качулка

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето. Изработено за цел ден стил и удобност, Гром Детс АД Скрипта Пулвер Худи има јака со качулка, со долги ракави со вградени манжетни и дизајн на лого на Гром од страни, дизајн на лого на Гром на агол предниот и центарот на грбот , Долен преден кенгур џеб и директно вграден хемлин. 80% Купра Рајон, 20% полиестер. Машинско миење, суво суво.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат