.

.

Рецертифициран ST3000DM001 Десктоп 3TB 7200RPM 6 GB/S 3,5 SATA HDD хард диск | Бесплатна домашна испорака

Рецертифициран ST3000DM001 Десктоп 3TB 7200RPM 6 GB/S 3,5 SATA HDD хард диск | Бесплатна домашна испорака

DEN 1760.00
Залиха
Достапно за нарачка

Рецертифицирана ST3000 DM001 Десктоп 3 TB 7200 RPM 6 GB/S 3,5 "SATA HDD хард диск бесплатен домашен испорака Производот е обновен, целосно функционален и во одлична состојба. Поддржан од 90-дневната обновена гаранција. Овој претходно сопственик на производ е професионално прегледан, професионално прегледан, професионално прегледан, професионално прегледан, професионално проверен, тестирани и исчистени од квалификувани продавачи. Овој производ е во „Одлична состојба“. Екранот и телото не покажуваат знаци на козметичко оштетување видливо од 12 инчи. Работа како што се очекуваше. Вертифициран ST3000 DM001 Десктоп 3 TB 7200 RPM 6 GB/S 3,5 "SATA HDD хард диск бесплатен домашен превоз. Производот е обновен, целосно функционален и во одлична состојба. Поддржано од 90-дневната обновена гаранција. Овој пред-сопственик на производ е професионално прегледан, тестиран и чист од квалификувани продавачи. Овој производ е во „Одлична состојба“.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат