.

.

Toyvian Божиќно село куќи светлечка дрвена куќа DIY дрвена десктоп украс со LED светло за Божиќна празничка таблета декорација

Toyvian Божиќно село куќи светлечка дрвена куќа DIY дрвена десктоп украс со LED светло за Божиќна празничка таблета декорација

DEN 148.64
Залиха
Достапно за нарачка

Може да се користи широко во домови, продавници, градини и други места до Божиќна атмосфера Изгледот е исклучителен и интересен, што може лесно да го привлече вниманието на децата. Прекрасната DIY блескава куќа ќе биде совршен избор за Божиќни подароци за вашите деца. Исклучителната изработка може да ви обезбеди помазен допир, без закопчиња, можете да го користите лесно. Дрвената куќа за украсување е направено од материјал без штета од дрво, со долг животен век. Опис Ова е детска играчка за куќи, направена од дрвени материјали. Има креативен дизајн и практични функции. Не може да култивира занаетчиство на децата, но исто така може да се користи за украси за Божиќни забави, додавајќи празничка атмосфера. Многу добар избор на приврзоци за DIY. Направено со одлична изработка, безбедно и нежно и исклучително креативно, што ќе ви донесе подобро искуство. Карактеристики- Боја : Како што е прикажано- Материјал : Дрво- Големина : 9.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат