.

.

ExpressitBest Pushioned Slide -On Sandals/Slides за мажи, жени и млади - американска морнарица USS Nimitz

ExpressitBest Pushioned Slide -On Sandals/Slides за мажи, жени и млади - американска морнарица USS Nimitz

DEN 1307.20
Залиха
Достапно за нарачка

Мидилото за враќање на енергијата со целосна должина за супер-меко амортизирање Наречена синтетичка кука и лента за јамка за прилагодливо вклопување. Калапи за нозе со пена до ногата за супериорна удобност и амортизирање. Издржливи и слајдови со високи перформанси изработени од високо-влијанија од гума/поли-мешавина и меки ленти со неопренови со меки со велкро. Живописни и долготрајни бои. Мидилото за враќање на енергијата со целосна должина за супер-меко амортизирање. Наречена синтетичка кука и лента за јамка за прилагодливо вклопување. Калапи за нозе со пена до ногата за супериорна удобност и амортизирање. Издржливи и слајдови со високи перформанси изработени од високо-влијанија од гума/поли-мешавина и меки ленти со неопренови со меки со велкро. Живописни и долготрајни бои. Со овие слајдови, преместете од плажа на улица во врвна удобност и стил. Целосната средна должина ја лулка ногата со супер-меко амортизирање. Подредената синтетичка кука и лента за јамка ви овозможува да изберете Fit што ви одговара најдобро, додека пената во калапите со нозе на ногата за супериорна удобност и амортизирање. Табела со големина (кај мажи/жени/млади/големини на ЕУ) : - x мали : мажи (6), жени (7/7,5), млади (5y), ЕУ (36) - мали : мажи (6), жени (7 /7.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат