.

.

Letulенски летен обичен бохо макси фустан цветен принт V-врат од ракав за ракав на плажа, измешана садска 3/4 ракав долг замав фустан

Letulенски летен обичен бохо макси фустан цветен принт V-врат од ракав за ракав на плажа, измешана садска 3/4 ракав долг замав фустан

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

женски мини фустан Направени во САД или увезени. ✈✈✈ БЕСПЛАТНО ИСПИТУВАЕ, Стандард : 7-14 дена испорака - Забрзана : 3-5 дена испорака. Womenените летна мода 2023 врвови се занимаваат со затворање на најважните работи. Само миење на рацете. ☀☀☀ Features : Обичен, без ракав, V-вратот, солиден фустан, жените. ☀☀☀material : Polyeste, направен од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна. ☀☀☀style : Овој фустан е многу удобен - може да биде одличен под јакни или сам, облечен со потпетици или станови, исто како што сакате. ☀☀☀окација : Запознавање, секојдневно, забава, плажа, за работа, домашен одмор и повеќе. Костум за есен и пролет. ☀☀☀ Ве молиме Забелешка : миење на рацете. Нашата облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните европски големини. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. женски мини фустан. Направени во САД или увезени. ✈✈✈ БЕСПЛАТНО ИСПИТУВАЕ, Стандард : 7-14 дена испорака - Забрзана : 3-5 дена испорака. Womenените летна мода 2023 врвови се занимаваат со затворање на најважните работи. Само миење на рацете. ☀☀☀ Features : Обичен, без ракав, V-вратот, солиден фустан, жените. ☀☀☀material : Polyeste, направен од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна. ☀☀☀style : Овој фустан е многу удобен - може да биде одличен под јакни или сам, облечен со потпетици или станови, исто како што сакате. ☀☀☀окација : Запознавање, секојдневно, забава, плажа, за работа, домашен одмор и повеќе. Костум за есен и пролет. ☀☀☀ Ве молиме Забелешка : миење на рацете. Нашата облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните европски големини. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. hi✿ (。◕ᴗ◕。。) ✿ Добредојдовте во нашата продавница, мојата cutie. Постојат модерна, обична и удобна облека за да изберете да купите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат