.

.

Starвезда Бритска чиста четка/заоблена пластична рачка

Starвезда Бритска чиста четка/заоблена пластична рачка

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Хемиски отпорни на влакната Објавен пластичен блок со удобни влезови на прсти на рачката. Четката за чистење со средни влакната е одлична за општо чистење идеално за чистење на сите површини, вклучувајќи винил.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат