.

.

Водоотпорна јакна од Саломон Семноз, црна, мала

Водоотпорна јакна од Саломон Семноз, црна, мала

DEN 1243.20
Залиха
Достапно за нарачка

Синтетичка мешавина на перформанси Затворање на патент. 1 џеб на градите. 2 патети џебови. Паметен аспиратор за прилагодување на манжетната. Синтетичка мешавина на перформанси. Затворање на патент. 1 џеб на градите. 2 патети џебови. Паметен аспиратор за прилагодување на манжетната. Светло за удобност на светло се суши брзо. УВ заштитен и Salomon Active Fit Style. УВ заштитник и активен саломон се вклопуваат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат