.

.

Комплет за прва помош Атекги, отворено за прва помош, црвен најлон водоотпорен крст -месинџер торба отворено спортско семејство Комплет за итни случаи, медицински ?

Комплет за прва помош Атекги, отворено за прва помош, црвен најлон водоотпорен крст -месинџер торба отворено спортско семејство Комплет за

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Висок квалитет патент, симпатичен и модерен, мазен и издржлив Обработката, секоја линија е строго контролирана за да се обезбеди квалитет на производот. Дизајн на мрежа, лесен за разликување на предмети. Опремени со цврсти куки за фиксирање, кои можат да се расклопат по своја волја. Дизајн на тока за прилагодување на лентата за рамената на торбата, должината на лентата за рамото може да се прилагоди слободно. Висок квалитет патент, симпатичен и модерен, мазен и издржлив. Обработката, секоја линија е строго контролирана за да се обезбеди квалитет на производот. Дизајн на мрежа, лесен за разликување на предмети. Опремени со цврсти куки за фиксирање, кои можат да се расклопат по своја волја. Дизајн на тока за прилагодување на лентата за рамената на торбата, должината на лентата за рамото може да се прилагоди слободно. Универзитетскиот дом за прва помош комплет за прва помош комплет за прва помош за прва помош комплет за прва помош Материјал : Најлон еколошки отпорни на абење Големина на материјалот : 51x35x21cm Црвен материјал : Оксфорд крпа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат